Życzenia Świąteczne

Z okazji Uroczystości Narodzenia Pańskiego życzę Wam wszystkim, drodzy Parafianie i Goście, abyście otworzyli szeroko serca dla Boga i przyjęli Jego Miłość objawioną w Człowieku: w Jezusie Chrystusie, ale również w każdym człowieku, szczególnie tym najmniejszym i najbardziej zapomnianym. Stawajmy radykalnie po stronie życia, prawdy, sprawiedliwości, dobra i pokoju. Niech radość stajenki betlejemskiej na trwałe zagości w naszych rodzinach, a błogosławieństwo ludzi dobrej woli pozwala przezwyciężyć wszelkie podziały i niezgodę. Z Maryją i Świętym Józefem uklęknijmy przed Królem Wszechświata, który przychodzi pokornie, aby zamieszkać pośród nas, bo chce być nie tylko Bogiem, ale Emmanuelem, tzn. Bogiem z nami.

Ks. Lucjan Chronchol, proboszcz

 

Zobacz również:

Życzenia Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi na Boże Narodzenie 2023