9 CZERWCA 2024 –  X Niedziela Zwykła

 

  1. ODPUST I NAMIOT SPOTKANIA

Bardzo gorąco dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w jakikolwiek sposób w organizację „Namiotu Spotkania” w naszej parafii oraz odpustu parafialnego połączonego z dniem jedności wspólnot „Przyjaciół Oblubieńca”. Świętowaliśmy wczoraj do późnych godzin wieczornych z parafianami i gośćmi, pośród których było 12 kapłanów. Jestem bardzo zbudowany Waszą ofiarnością, kreatywnością i dyspozycyjnością. Stołczyn to parafia z wielkim potencjałem i bardzo się cieszę, że coraz bardziej ten potencjał dobra zaczyna się ujawniać.

 

  1. NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE

Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. w tygodniu, a w niedzielę o godz. 8.20. W piątek Msza św. o godz. 9.00.

 

  1. SPOTKANIE MĘŻCZYZN

Zapraszam mężczyzn na spotkanie grupy św. Józefa w środę o godz. 19.00 w siedzibie Rady Osiedla przy ul. Kościelnej 28. Można jeszcze dołączyć do grupy.

 

  1. SPOTKANIE DIAKONII

Zapraszam członków diakonii parafialnych na spotkanie w przyszłą niedzielę, 16.06 o godz. 18.00 w salce domu Sióstr. Będzie to okazja, aby podsumować mijający rok i zaplanować dalszą posługę.

 

  1. BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

W przyszłą niedzielę zbierane będą ofiary do puszek na kolonie letnie dla dzieci, organizowane przez Caritas.  Dziękuję za wszelkie ofiary duchowe i materialne składane na potrzeby naszej parafii. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej niedzieli i prawdziwie chrześcijańskiej radości.

Ks. Lucjan Chronchol, proboszcz