5 LISTOPADA 2023 –  XXXI Niedziela zwykła

 

  1. WYPOMINKI

Trwa miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. W naszym kościele modlimy się wypominkami codziennie od wtorku do soboty po wieczornej Mszy św. Można jeszcze dodać swoją kartkę wypominkową do skrzyni, która znajduje się w prezbiterium.

 

  1. DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

Komunikat: „W 105 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości, 11 listopada br., o godz. 10.00., Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga będzie przewodniczył uroczystej Mszy Świętej w intencji Ojczyzny, w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie. Do wspólnej modlitwy zaproszone są poczty sztandarowe, harcerze, wspólnoty i grupy modlitewne Archidiecezji, środowiska kombatanckie i patriotyczne oraz wszyscy, którym leży na sercu dobro umiłowanej Ojczyzny”.

W naszym kościele Msza św. za Ojczyznę będzie odprawiona w sobotę o godz. 18.00. Po Mszy św. zaśpiewamy wspólnie kilka pieśni patriotycznych.

 

  1. SPOTKANIA

We wtorek o godz. 19.00 odbędzie się w kościele spotkanie formacyjne rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej.

Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w środę o godz. 18.00 w domu Sióstr. W tym samym czasie, tj. w środę o godz. 18.00 zapraszam do kościoła na Eucharystię rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Po Mszy św. odbędzie się krótkie spotkanie z rodzicami w kościele.

 

  1. ADORACJA

W czwartek od rana, przez cały dzień i noc, do piątku trwać będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Sióstr. Można wpisać się na swoją godzinę adoracji dziennej lub nocnej. Lista znajduje się na tablicy ogłoszeń w przedsionku kościoła.

 

  1. BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

Dziękuję dobroczyńcom parafii i zapewniam o modlitwie. Życzę Wam wszystkim Chrystusowego pokoju i dobrego tygodnia!

Stojąc, pomódlmy się jeszcze w intencji naszych zmarłych, szczególnie za śp. Czesława Danikiewicza, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek.

 

Ks. Lucjan Chronchol, proboszcz