29 PAŹDZIERNIKA 2023 –  XXX Niedziela zwykła

 

  1. PROCESJA ZE ŚWIĘTYMI

W ostatni dzień października, we wtorek, odbędzie się „Procesja ze Świętymi” (z relikwiami świętych), która wyruszy o godz. 20.00 z Jasnych Błoni od figury św. Jana Pawła II do katedry. Po procesji będzie odprawiona Msza św. ok godz. 21.00.

 

  1. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. w naszym kościele o godz. 8.30 i 10.30. W dzień zaduszny o godz. 9.00 oraz 18.00. Dodatkowo, 2. listopada o godz. 15.00 odbędzie się modlitwa koronką do Bożego Miłosierdzia za zmarłych mieszkańców Stołczyna na dawnym cmentarzu przy ul. Nehringa. Wypominki za zmarłych czytane będą po wieczornych Mszach św. od wtorku do soboty (można jeszcze wziąć kartki).

Godziny Mszy św. i nabożeństw na cmentarzu centralnym są wypisane w komunikacie na tablicy ogłoszeń.

 

  1. PIERWSZE DNI MIESIĄCA

W pierwszy czwartek miesiąca po wieczornej Mszy św. wystawienie NS, modlitwa wypominkowa i o nowe powołania. W pierwszy piątek możliwość spowiedzi św. od godz. 17.00. W pierwszą sobotę po Mszy św. rozważanie pierwszosobotnie oraz różaniec zakończony błogosławieństwem eucharystycznym i Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.

W pierwszą sobotę od godz. 9.00 odwiedzę chorych.

 

  1. BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

Dziękuję za wszelką życzliwość i zaangażowanie na rzecz parafii, a także za ofiary duchowe i materialne. Życzę wszystkim dobrej niedzieli, a wyjeżdżającym na groby bliskich szczęśliwej i bezpiecznej drogi. Przyjmijcie z wiarą Boże błogosławieństwo+

 

Ks. Lucjan Chronchol