5 MAJA 2024 –  VI Niedziela Wielkanocna

 

  1. NABOŻEŃSTWA MAJOWE

Nabożeństwa majowe odbywają się w tygodniu po Mszy św. wieczornej. W niedzielę o godz. 17.00:
– dzisiaj – w ogrodzie Sióstr,

– za tydzień (12.05) – ul. Warszawska 1a,

– 19.05 – ul. Golęcińska 18,

– 26.05 – ul. Bałkańska 7.

 

  1. KONKURS PLASTYCZNY

Trwa konkurs plastyczny dla dzieci na przedstawienie graficzne jednego wezwania do Matki Bożej z Litanii Loretańskiej. Technika i format dowolne. Podpisane prace należy przynieść do kościoła w jedną z niedziel maja. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas odpustu parafialnego, we wspomnienie Niepokalanego Serca NMP, w sobotę 8 czerwca.

 

  1. SPOTKANIE DLA MĘŻCZYZN

Zapraszam mężczyzn na spotkanie w środę, 8.05, na godz. 19.00 w salce domu Sióstr. W środę obchodzić będziemy uroczystość św. Stanisława BM, patrona Polski.

 

  1. WYJAZD WAKACYJNY

Do przyszłej niedzieli trwają zapisy na wyjazd wakacyjny w góry w dniach 22-28 czerwca. Zachęcam do skorzystania z możliwości wspólnego wypoczynku dla ciała i dla ducha. Po drodze można nawiedzić sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.

 

  1. BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

Dziękuję za wierną troskę o naszą świątynię, za udział we wczorajszym czuwaniu pierwszosobotnim, za zorganizowanie niedzielnych nabożeństw majowych oraz za wszelkie ofiary duchowe i materialne dla dobra naszej wspólnoty parafialnej. Dziękuję za modlitwę w czasie moich rekolekcji. Niech Boże błogosławieństwo i opieka Maryi nieustannie wam towarzyszą.

Ks. Lucjan Chronchol, proboszcz