3 MARCA 2024 –  III Niedziela Wielkiego Postu

 

  1. SPOTKANIE DLA MĘŻCZYZN

Zapraszam wszystkich mężczyzn, młodszych i starszych, na męskie spotkanie, które odbędzie się w środę 13 marca o godz. 19.00 w salce domu sióstr. Spotkanie będę prowadził wspólnie z panem Henrykiem Krzoskiem, który głosił u nas nauki rekolekcyjne w adwencie. Więcej informacji na plakacie oraz na ulotkach przy wyjściu z kościoła.

  1. REKOLEKCJE

Za dwa tygodnie, w dniach 17-20.03 odbędą się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. dr Andrzej Partika SAC, dyrektor Hospisjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie. Proszę już dzisiaj zarezerwować sobie możliwość uczestniczenia w naukach rekolekcyjnych, które głoszone będą w niedzielę o stałych godzinach oraz w tygodniu od poniedziałku do środy, w czasie Mszy św. o godz. 9.00 i 18.30.

  1. PIERWSZA ŚRODA I CZWARTEK

W środę Msza św. wotywna o św. Józefie w intencji listów, próśb i podziękowań; w czwartek po Mszy św. wystawienie NS z modlitwą o powołania. Będziemy szczególnie modlić się o wybór nowego biskupa dla naszej Archidiecezji.

  1. NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE

Droga Krzyżowa dla dzieci w piątki o godz. 16.45 i dla dorosłych o godz. 17.30;

Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.

  1. SCHOLA NA TRIDUUM PASCHALNE

Zapraszamy chętnych muzyków i śpiewaków na próbę scholii już w najbliższą środę. Więcej informacji o próbach oraz zapisy u s. Beaty. Trwają również zapisy na warsztaty liturgiczno-muzyczne, które odbędą się w budynku seminarium w dniach 22-24.03.2024.

  1. BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

Przy wyjściu z kościoła można nabyć baranki i świece Caritas.

Na koniec wysłuchajmy jeszcze listu Administratora Apostolskiego naszej Archidiecezji, ks. Biskupa Zbigniewa Zielińskiego.

 

Ks. Lucjan Chronchol, proboszcz