22 STYCZNIA 2023 – III NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. NIEDZIELA POWOŁANIOWA

Gościmy dziś w naszej parafii kleryka Tomasza z seminarium w Szczecinie. Dziękuję za to, że wspieracie modlitwą i ofiarą materialną formację alumnów. Pamiętajmy o słowach Jezusa z Ewangelii: „Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało, proście więc Pana Żniwa, aby wyprawił robotników na żniwo swoje” (Mt 9, 37-38).

  1. KOLĘDA I MSZE ŚWIĘTE

Trwa w naszej parafii wizyta kolędowa. Z tego względu Msze święte w tym tygodniu od wtorku do piątku włącznie będą odprawiane o godz. 8.30. W sobotę Msza św. o godz. 18.00.

  1. KALENDARZ LITURGICZNY

W kalendarzu liturgicznym wspominamy w tym tygodniu we wtorek św. Franciszka Salezego, w środę – święto nawrócenia św. Pawła (zakończenie tygodnia modlitw o jedność chrześcijan), w czwartek – św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, a w sobotę – św. Tomasza z Akwinu.

  1. PODZIĘKOWANIA

Dziękuję za spotkania w czasie wizyty kolędowej, za ofiary, które składacie na potrzeby parafii i za wszelkie dobro. Niech dobry Bóg Wam błogosławi, a Maryja Niepokalana prowadzi po Bożych drogach codzienności.

Ks. Lucjan Chronchol, proboszcz