18 LUTEGO 2024 –  I Niedziela Wielkiego Postu

1. SPOTKANIE DLA RODZICÓW MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ

Zapraszam na spotkanie rodziców młodzieży, która w tym roku ma przyjąć sakrament bierzmowania. Spotkanie rozpocznie się Eucharystią o godz. 18.00 w kościele w najbliższą środę 21.02.

1. WIELKI POST

Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne:

– Droga Krzyżowa dla dzieci w piątki o godz. 16.45 i dla dorosłych o godz. 17.30;

– Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.

1. NABOŻEŃSTWO POKUTNE

W najbliższy piątek o godz. 19.00 odbędzie się nabożeństwo pokutne z możliwością spowiedzi świętej. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, by owocnie przeżywać czas Wielkiego Postu.

1. SCHOLA NA TRIDUUM PASCHALNE

Podobnie jak w roku ubiegłym, chcemy zorganizować większą scholę muzyczną na czas Triduum Paschalnego w naszym kościele. Zapraszam chętnych muzyków i śpiewaków, aby zapisywali się u sióstr. Wcześniej, bo już w najbliższą sobotę 24.02, w domu sióstr odbędzie się warsztat wokalny. Zapisy na warsztat do wtorku na stronie centrumformacji.eu.

1. KOMUNIKAT KURII

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych (piątek, 1 marca 2024):

godz. 10.00 – modlitwa przy tablicy upamiętniającej Żołnierzy Wyklętych – Areszt Śledczy w Szczecinie, ul. Kaszubska,

godz. 18.00 – uroczysta Msza Św. w kościele garnizonowym, Plac Zwycięstwa 1 oraz złożenie kwiatów pod tablicą NSZ,

godz. 19.00 – uroczysty koncert Orkiestry Wojskowej ze Szczecina, Plac Zwycięstwa 1.

1. BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

Bóg zapłać za posługę w parafii, oraz wszelkie ofiary duchowe i materialne. Niech czas Wielkiego Postu owocuje naszym nawróceniem i coraz większą miłością Boga i bliźniego.

Ks. Lucjan Chronchol, proboszcz