1 PAŹDZIERNIKA 2023 –  XXVI Niedziela zwykła

 

  1. MIESIĄC RÓŻAŃCOWY

Rozpoczęliśmy miesiąc różańcowy. Różaniec odmawiamy codziennie po wieczornej Mszy św., a w niedzielę o godz. 10.00.

 

  1. PIERWSZE DNI MIESIĄCA

W środę Msza św. w intencji listów do św. Józefa. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. i modlitwa w intencji powołań. W piątek adoracja i okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. W sobotę tradycyjnie odmówimy cały różaniec po Mszy św., a o godz. 21.00 wyruszymy z procesją wokół domu sióstr. Proszę o przyniesienie świec. W sobotę przed południem odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.

 

  1. SPOTKANIE RODZICÓW DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH

Zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie organizacyjne we wtorek, 10 października o godz. 19.00 w salce domu Sióstr.

 

  1. PODZIĘKOWANIE I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

Dziękuję za wszelkie dobro świadczone na rzecz parafii. Dziękuję ks. Michałowi za posługę sakramentalną i życzę wszystkim Bożego błogosławieństwa pod płaszczem Maryi, Królowej Różańca Świętego.

 

Dzisiejsza patronka, św. Tereska od Dzieciątka Jezus, doktor Kościoła, wyznała kiedyś: „Moim pragnieniem nie jest to, by zostać świętą, ale to, by sprawić dobremu Jezusowi radość”.  Niech nas również ożywia to pragnienie jako odpowiedź na szaloną miłość Boga, który daje nam się cały w każdej Eucharystii.

 

Ks. Lucjan Chronchol, proboszcz