OGŁOSZENIA DLA RODZICÓW DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH

Rodziców dzieci pierwszokomunijnych (zwłaszcza z klasy III), którzy pragną zapisać dziecko na roczne przygotowanie do przyjęcia sakramentów Spowiedzi i Komunii Świętej Siostra Helena, która w odpowiedzialna jest za tegoroczne przygotowanie zaprasza, wraz z dzieckiem, na indywidualne spotkanie w wybrany piątek września o godz. 19:00, bądź w innym terminie wcześniej z Siostrą ustalonym.

Numer telefonu do Siostry Heleny: 722 057 478. 

Zapisy trwają do końca września br.

Na spotkanie proszę przynieść wypełnioną deklarację (zamieszczona poniżej) oraz metrykę chrztu, jeśli dziecko było chrzczone w innej parafii aniżeli na Stołczynie.

Pierwsze, obowiązkowe spotkanie z Rodzicami dzieci klasy III, odbędzie się w niedzielę, 3 października br. po Mszy Św. południowej, w kościele. Zapraszamy.

Deklaracja Rodziców dzieci komunijnych