Drodzy Rodzice!

W obecnej sytuacji epidemicznej, kiedy szkolne zdalne nauczanie stało się faktem, na naszej parafialnej stronie internetowej, w tym miejscu, będziemy zamieszczać informacje dotyczące zdalnego przygotowania naszych dzieci komunijnych z klasy IV i III.

Dzieci komunijne, które ze względów bezpieczeństwa, choroby, czy kwarantanny zostają w domach i nie przychodzą na niedzielną Mszę Świętą, są zobowiązane, wraz z rodziną, do uczestnictwa we Mszy Świętej transmitowanej przez media.

Prosimy i zobowiązujemy Rodziców do rozmowy z dziećmi i wykonanie cotygodniowego zadania związanego z Ewangelią na daną niedzielę. Ze strony internetowej, w tym miejscu, w miejscu „Zdalna katecheza komunijna” prosimy pobierać materiały do pracy domowej. Wykonane prace prosimy przechowywać, tymczasowo w domu, Siostra Helena przekaże niebawem ustalenia w tej kwestii.

Zamieszczamy także deklarację dla Rodziców dzieci komunijnych dla tych Rodziców, którzy jeszcze jej nie wypełnili i nie podali nam odpowiednich danych.

Siostra Helena, która jest odpowiedzialna za tegoroczne przygotowanie komunijne jest chora; prosimy o modlitwę w intencji Siostry, by wyzdrowiała i powróciła do nas jak najszybciej. Jednocześnie pragnę Państwa powiadomić, że Siostra będzie z Państwem w kontakcie. Prosimy wówczas przekazywać refleksje, które pomogą nam wspólnie inspirować się w przygotowaniu komunijnym Waszych dzieci w tym trudnym czasie.

Drodzy Rodzice i Drogie Dzieci, na ten szczególny czas błogosławię Wam i życzę, by czas pandemii jeszcze bardziej wzmocnił naszą bliskość i pomógł jak najlepiej wypełnić polecane zadania.

ks. Stanisław Drewicz, proboszcz

Zadania do wykonania:

22.11.2020 r. –  Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

15.11.2020 r. – 33 Niedziela zwykła

08.11.2020 r. – 32 Niedziela zwykła

Deklaracja rodziców