Drodzy Rodzice!

W obecnej sytuacji epidemicznej, kiedy szkolne zdalne nauczanie stało się faktem, na naszej parafialnej stronie internetowej, w tym miejscu, będziemy zamieszczać informacje dotyczące zdalnego przygotowania naszych dzieci komunijnych z klasy IV i III.

Dzieci komunijne, które ze względów bezpieczeństwa, choroby, czy kwarantanny zostają w domach i nie przychodzą na niedzielną Mszę Świętą, są zobowiązane, wraz z rodziną, do uczestnictwa we Mszy Świętej transmitowanej przez media.

Prosimy i zobowiązujemy Rodziców do rozmowy z dziećmi i wykonanie cotygodniowego zadania związanego z Ewangelią na daną niedzielę. Ze strony internetowej, w tym miejscu, prosimy pobierać materiały do pracy domowej. Wykonane prace należy przechowywać, tymczasowo w domu, Siostra Helena przekaże niebawem ustalenia w tej kwestii.

Zamieszczamy także deklarację dla Rodziców dzieci komunijnych dla tych Rodziców, którzy jeszcze jej nie wypełnili i nie podali nam odpowiednich danych.

Tegoroczne przygotowanie komunijne prowadzi Siostra Helena. Siostra jest z Państwem w kontakcie. Prosimy przekazywać refleksje, które pomogą nam wspólnie inspirować się w przygotowaniu komunijnym dzieci w tym trudnym czasie.

Drodzy Rodzice i Drogie Dzieci, na ten szczególny czas błogosławię Wam i życzę, by czas pandemii wzmocnił naszą bliskość i pomógł jak najlepiej wypełnić swoje zadania.

ks. Stanisław Drewicz, proboszcz

Zadania do wykonania:

Niedziela Palmowa

V Niedziela Wielkiego Postu

IV Niedziela Wielkiego Postu

III Niedziela Wielkiego Postu

II Niedziela Wielkiego Postu

I Niedziela Wielkiego Postu

Mój Wielki Post

14.02.2021 – VI Niedziela Zwykła

20.12.2020 – IV Niedziela Adwentu

13.12.2020 – III Niedziela Adwentu

6.12.2020 – II Niedziela Adwentu

29.11.2020 – I Niedziela Adwentu

22.11.2020 –  Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

15.11.2020 – 33 Niedziela zwykła

08.11.2020 – 32 Niedziela zwykła

Deklaracja Rodziców dzieci komunijnych