Od niedzieli 31 maja br. został zniesiony limit wiernych w kościołach uczestniczących we Mszach Św. i nabożeństwach. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii opublikowane w dniu 29 maja 2020 r.: W przypadku zgromadzenia w celu sprawowania kultu religijnego poza budynkiem kościoła należy zachować odległość nie mniejszą niż 2 m, a w przypadku gdy nie można zachować tego ograniczenia, wszyscy uczestnicy powinni korzystać z maseczek zakrywając usta i nos (tak, jak to obowiązuje wewnątrz kościoła), pomimo, że zgromadzenie odbywa się w otwartej przestrzeni.

Sprawy związane z urzędowaniem w Biurze Parafialnym prosimy uzgadniać telefoniczne (nr tel. 601 76 28 25).

Spowiedź Św. w czasie pandemii odbywa się w zakrystii, przed lub po nabożeństwach.

Intencje mszalne przyjmujemy w zakrystii lub telefonicznie.

Parafianom oraz praktykującym wiarę w naszym kościele dziękujemy za ofiary składane na tacę. W czasie pandemii, kiedy wszyscy nie wrócili jeszcze do świątyni, każdy rodzaj wsparcia w kościele jest bezcenny. Dziękujemy za wrażliwość i życzliwość.

Dziękujemy także tym, którzy nie wrócili jeszcze do kościoła za to, że w poczuciu odpowiedzialności za naszą wspólnotę parafialną, według swoich możliwości, dokonują Państwo dobrowolnych wpłat przeznaczonych na tacę za pośrednictwem konta parafialnego. Serdeczne Bóg zapłać.

(Bank Pekao SA 46 1240 1864 1111 0000 2206 1283).